Design a site like this with WordPress.com
Začít

Výměna manželek na dovolené v Itálii

Na manželčiny narozeniny jsem naplánoval dovolenou v Itálii spojenou s návštěvou swinger klubu. K výměně manželek mě navedla sama manželka, která již dlouho toužila po jemných dotycích něžného pohlaví.

Často mě dráždila představami o tom, jak se nechává masírovat prsatou blodýnou. Představovala si zadanou štíhlou bisexuální manželku, která bude uspokojovat její sexuální touhy.

Protože jsme v Čechách známé osobnosti, chtěl jsem zachovat diskrétnost ve všech ohledech a splnit manželčino přání tam kde nás nikdo nezná.

Na internetu jsem si vytipoval zajímavé luxusní swinger kluby a později jsem se jeden z nich rozhodl navštívit. Klub je nedaleko Říma ve vile s bazénem a s výhledem na jezero. Swinger klub jsem vybral také kvůli nabídce slušného ubytování přímo v klubu.

Horká výměna manželek ve swinger klubu

Konečně nastala dovolená a po příletu do Říma jsme si půjčili luxusní auto a vydali se na cestu do swinger klubu. Manželku jsem chtěl překvapit a tak jsem si vymyslel, že jsem našel ubytování v luxusní vile poblíž jezera.

Po příjezdu jsme zazvonily a otevřela nám spoře oděná sexy slečna načež manželce začalo docházet, že vila je tak trochu jiná. Na recepci jsme dostali černé náramky, které znamenali, že se chceme zapojit do swinger party.

Po registraci jsme se odebrali na pokoj, který byl cítit sexem. Manželka samozřejmě chtěla vysvětlení, tak jsem ji řekl, že je to  narozeninové překvapení a atˇsi užívá svoje narozeniny se mnou a nic neřeší. Převlékli jsme se a šli jsme k vemnkovnímu bazénu, kde jsme pozorovali výměnu manželek v plném proudu.

Páry středního věku a pěkného vzhledu se věnovaly vzrušujícímu sexu na postelích sestavených z dřevěných palet a matrací. Objednal jsem láhev Champagne a když ji číšník donesl lehce jsem do něho strčil, aby manželku trochu polil.

Manželku jsem donutil, aby si sundala tričko a vychutnávala šampaňské v plavkách. Manželka se vzrušila a začala si hladit svoje obří bradavky a její ruka zajela do klínu. To vzrušilo mě a tak jsem vstal a sundal jí spodní díl plavek, abych mohl ochutnat  štávu jejího mokrého klínu.

Jazykem jsem ochutnával její tekutinu a lízal jsem její klitoris zespodu jak to má ráda. Manželky klitoris se extrémně zvětšila, když jsem se na ní podíval viděl jsem jak lízá bradavku nějaké cizí blondýně.

Výměna manželek na dovolené v Itálii ve swinger klubu ve vaně

Blondýna se na mě usmála a zeptala se mě jestli bychom chtěli jít na její pokoj. Neprotestovali jsme a nechali jsme se odvést do jednoho z pokojů ve vile. Blondýna měla připravenou výřivku a nechala pootevřené dveře, aby se každý mohl podívat a případně přidat. Sedla si provokativně na okraj vířivky a roztáhla  nohy. Manželka si klekla a začala ji lízat jazykem. 

Netrvalo dlouho a do vstoupil její manžel, který se mě zeptal jestli souhlasím s výměnou manželek. Protože jsem s tím stějně počítal tak jsem souhlasil. Tmavovlasý Ital na nic nečeka, rozepnul kalhoty, klekl na kolena a vrazil svůj tvrdý penis zezadu do mojí nic netušící manželky, která se právě v tu chvíli zabývala lízaním kundičky.

Ital ji začal šukat jako by zítřka nebylo a manželka začala nahlas sténat. Myslel jsem, že brzy přestane, ale uběhli dvě minuty a on přirážel rychleji a silněji. Musel jsem tedy ošukat jeho manželku, která právě ležela na zádech. Rychle jsem vytáhl penis a strčil ho blondýně do pusy.

Blondýnu jsem si zkontroloval prsty, měla mokrou kundičku a byla připravena na šukání. tak jsem jí ho tam strčil, ale brzy se mi začalo stýskat po mojí manželce, proto jsem Italovi ukázal, abychom si manželky vyměnily a já mohl uspokojit moji manželku a nechat svoji tekutou stopu v ní. 

Ital souhlasil, lehl si do vany a nechal svojí manželku, aby ho vykouřila až do konce. Já jsem se mezitím pěkně pěkně vyvrcholil do mojí manželky, která pocítla vyvrcholení ve stejný okamžik.

Chcete reklamu pod tímto článkem?

Napište nám na info@intescort.com

REKLAMA

Dungeon Bologna BDSM Villa


Blog na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: