Design a site like this with WordPress.com
Začít

Jaké jsou vhodné prostory v Praze pro erotické podnikání?

Pokud nemáte prostory, vhodné pro realizaci Live Chatového studia můžeme vám pomoc


Jaké prostory jsou vhodné?

V případě výběru prostoru pro erotické služby nebo live chat v Praze byste měly zvážit následující aspekty.

Centrální poloha– mnoho modelek nemá auto, navíc v Praze se špatně parkuje. Hledejte nemovistosti u metra nebo v dosahu tramvaje. Případní placená stání jsou také výhodou. Nejlepší samozřejmě je najít takové lokality, kde nejsou novostavby a dá se parkovat na ulici. Tyto lokality jsou například na Praze 4 nebo na Praze 6. Tyto části Prahy jsou centrální s dobrou dostupností, avšak dá se dobře parkovat i na ulici.

Kolaudace nemovitosti hraje roli

Majitelé mohou užívat prostoru v souladu se stavební kolaudací. Pokud budete pronajímat prostory k bydlení měly byste je k bydlení také užívat. Pokud máte firmu můžete tam ubytovat modelky jako firemní pracovníky, ale můžete se dostat do konfliktu s majiteli ostatních bytů v obytných domech.  FU Praha již začal rozdávat první pokuty.

Nebytové prostory pro podnikání v erotice

Ateliéry, protiatomové kryty by mohly pro potřeby live chat studia vyhovovat. Jsou většinou zvukově zabezpečené takže nebudou rušit ostatní v domě. Většina bunkrů má jich hotové místnosti a připravené technické místnosti kde lze vytvořit recepci. Protiatomové kryty také mají sprchy a toalety, většinou i kuchyně a skladovací prostory.

Atomové kryty jsou většinou ve stavu před rekonstrukcí a je nutno počítat s nějakou investicí do zařízení. Kryty k prodeji jsou však vhodné pro live chat, sklad erotického zboží nebo erotické ateliéry v Praze. Pokud vás zajímá koupě bunkru můžete se obrátit na zkušenou makléřku, která právě jeden kryt v Praze prodává s cenou kolem 5 000 000 Kč což je vzhledem k atraktivní lokalitě a počtu metrů skvělá nabídka.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: