Design a site like this with WordPress.com
Začít

Jak erotická modelka o všechno přišla

V tomto článku se dozvíte jaké erotické brigády a práce umožňují erotickým modelkám vydělat hodně peněz a co dělat nebo nedělat abyste o vše nepřišla?

Psal se rok 2010 a s Monikou jsem se seznámila na jednom erotikém focení. Byla to přitažlivá modrooká blondýnka s velkými prsy, štíhlým pasem a větším zadkem. Monika bydlela v Praze, ale protože pocházela z Moravy měla silný moravský přízvuk.

Monika vystřídala různé erotické práce a brigády,  často cestovala do zahraničí, fotila soft i hardcore fotky, spala s celebritami a za pár let co to dělala si dokázala našetřit hodně peněz. Občas mi dohodila soft core focení na které se ji samotné nechtělo a občas mě dohodila nějaké erotické focení. Nakonec si vytvořila vlastní modelingovou erotickou agenturu v Praze, protože znala plno erotických modelek, které měly zájem o erotické práce a brigády. Znala také mnoho producentů a klientů, kterým mohla krásné české erotické modelky zprostředkovávat takže to nebyl problem.

Monika byla taková krásná, ale zkažená holka na první pohled, která se nebála ničeho a nikoho a chtěla si všechno vyzkoušet. Jenže ji časem začala chybět láska a tak si našla v Praze na diskotéce Martina, který ji nejdřív oslnil sladkými slovy a pak ji pomohl k závislosti na kokainu. 

V té době jsem se s Monikou už moc nevídala, nebyla nikde vidět a o erotickou práci zájem neměla. Sama mi také žádnou práci nedávala a tak jsem se rozhodla že se ji ozvu sama. Když jsem se jí ozvala, tak mě srdečně pozvala na oběd do jejího luxusního bytu na Vinohradech kde ležel Martin v posteli. Monika se vždy se vším pyšnila, takže mi musela ukázat Martina a jejího nového Mercedesu.

K obědu servírovala míchaný salát a bílé víno. Sama nic nejedla, tvrdila že má nějaké žaludeční problémy. Bylo mi jí líto, věděla jsem, že nejí, protože drogy jí způsobovaly nechut’k jídlu, ale nevěděla jsem jak jí pomoc. Bylo mi jasné, že Martin se na ni nalepil jako parazit a oba dva fetují kokain. Zkoušela jsem o tom mluvit s dalšími erotickými modelkami, které byly naše společné kamarádky, ale nikdo ji nedokázal pomoc.

Monika dokázala každý rok koupit v Praze jeden luxusní byt. Hloupá tedy rozhodně nebyla. Podařilo se ji koupit asi pět bytů a nějakou nemovitost na Moravě, kterou také pronajímala. Několik bytů v Praze, domy na Moravě, několik aut, zlaté šperky a modelingová erotická agentura v Praze. Myslela jsem si, že je za vodou. Jenže po naší poslední schůzce jsem ji dlouho neviděla. Monika vypadala zničeně a neměla jsem z ní dobrý pocit, sice měla radost z nového auta, ale radost z hmotných věcí bývá vždy jen chvilková. 

Věděla jsem, že je neštástná. Bývala to taková hezká prsatá blondýnka plná života, ale ted’z ní byla unavená roztěkaná a zfetovaná holka se kterou se nedalo o ničem bavit, protože nedokázala dát dohromady jednu souvislou větu.

Nakonec jsem na Moniku zapomněla, protože se mi sama nikdy neozvala a tak jsme se přestali stýkat, protože jsem neměla zájem poslouchat řeči zfetované holky. 

Po několika letech jsem na jednom erotickém castingu pro virtuální modelky na video chat potkala jednu její blízkou kamarádku, která také pocházela z Moravy a pozvala mě k sobě na víkend. Nebyl důvod to odmítnout, Moravu mám ráda a byly jsme domluvené na návštěvě vinného sklípku.

Po příjezdu jsme se sešli v jedné místní restauraci, kde jsme si dali výborný oběd a bavily jsme se o našich zkušenostech a zážitcích z erotických focení. Když jsem se podívala z okna, všimla jsem si někoho kdo vypadal jako Monika. Ta holka měla postavu Moniky, ale vlasy měla stažené a byla oblečená tak obyčejně, že to Monika být nemohla. Ukázala jsem na ni a řekla jsem „Podívej tahle holka vypadá jako Monika, jen je starší a divně oblečená“

„Ty vole to je Monika!” vykřikla moje kamarádka. „Počkej tady já pro ni dojdu!“ a utíkala ven. Za chvíli se obě objevily ve dveřích. “Ahoj Moniko skoro bych tě nepoznala, ráda tě vidím “ řekla jsem. Monika se váhavě usmála, ale tvářila se všelijak a nevěla jsem kdo to zrovna přede mnou stojí. Její vlasy byly svázané v jednoduchý cop, na sobě měla nějakou starší barevnou bundu a  širší tmavé kalhoty, které ji nedělaly moc pěknou postavu. Svetr vypadal, že ho vyndala babičce ze skříně a sportovní boty už mely nejlepší roky taky za sebou. Nestačila jsem se divit.

”Tak jak žiješ? Dlouho jsem tě neviděla!” řekla jsem vzrušeně. “To jsi ani nemohla, v Praze už nebydlím” , řekla Monika. “Všechno jsem ztratila, peníze jsem utratila o byty jsem přišla v exekucích, protože jsem si vzala půjčky. Nakonec jsem musela prodat i mamky dům a koupili jsme si byt na sídlišti kde tedˇspolečně žijeme. Chvíli jsem dělala video chat, ale mamka chtěla abych si našla jinou práci tak chodím každý den do továrny a na erotické práce a svoji minulost se snažím zapomenout. “

“Přidala jsem se do církve a věřím že Bůh mi pomůže zbavit se špatného svědomí, které mám. Je mi to líto holky, ale už musím jít, mamka na mě čeká je to jediný člověk, který mi pomohl a nechci ji znovu zklamat. Mějte se hezky a nezlobte se na mě, ale už mám jiný život a vy jste součást života na který chci zapomenout.”  rozloučila se Monika a odešla. Zůstali jsme mlčky sedět asi deset minut a nakonec jsme poprosili o láhev vína, protože takové setkání se muselo zapít. Nikdo v životě mě nedokázal překvapit víc než modelka Monika.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: