Design a site like this with WordPress.com
Začít

SG dating luxusní společnice aneb kamasutra v Singapůru

Jako luxusní společnice cestuji po celém světě a proto pro mě Singapůr kromě delšího letu nebyl žádnou zvláštností. SG dating mi připadl jako příjemná výzva a těšila jsem se jak se podívám do města kde jsem nikdy nebyla.

SG Klient si mě objednal na víkend a po příletu do Singapůru mě jeho řidič vyzvedl na letišti luxusní limuzínou. Když jsme dorazili do luxusního hotelu Mandarin Oriental, řidič mi předal kartu od pokoje a řekl mi, že za dvě hodiny přijde jeho šéf ke mě na pokoj.

Většina mých luxusních klientů chce jít nejdřív na večeři a proto jsem se převlékla do elegantních šatů a čekala jsem až přijde domnívajíc se, že se dobře známý scénář bude opakovat. Neuběhly ani dvě hodiny a už kdosi klepal na dveře.

Když jsem je otevřela uviděla jsem asi 160cm vysokého hezkého mladého Asiata v bílém oblečení. Usmála jsem se na něho a otevřela jsem dveře o něco víc, aby mohl vstoupit.

Asiat si sedl do křesla a začal se hrabat v tašce, kterou si sebou přinesl. Nakonec vyndal nějaké papíry a mávl na mě,  čímž mi signalizoval, abych k němu přišla blíž.

Když jsem byla u něho, strčil mi do ruky asi tucet papírů na kterých byly vytisknuté různé erotické pozice, nejspíš z Kamasutry. “Nejlepší bude když je nalepíš na čelo postele, aby na  ně bylo dobře vidět” řekl a podal mi lepící pásku. 

Vzala jsem si od něj papíry a začala je lepit nad čelo postele. V hlavě se mi honila myšlenka jestli taková akce není pro luxusní společnici podřadná, ale nakonec jsem si řekla, že luxusně platí a jsem placená za sex nejen za luxusní společnost. Nechápala jsem jak chce stihnout tolik sexuálních pozic, ale najednou jsem ucítila jak mi jeho ruka rozepíná zip na šatech. Zůstala jsem otočená a čekala jsem co bude dál. 

Asiat už byl celý nahý a ztopořený. Problém byl, že jeho penis byl i ve ztopořeném stavu kolem 10 centimetrů takže když mě ho tam strčil zezadu musela jsem předstírat jak jsem vzrušená, ale ve skutečnosti jsem ho skoro ani necítila.

Jenže Asiat mě otočil a začal mi natáčet nohy podle pózy na fotografii,, kterou si zrovna vybral. Pozice byla velmi příjemná a překvapilo mě, že jsem ho začala cítit. V pozici jsme ale dlouho nezůstaly, asiat si různě klekal a sedal a tak jsme vyzkoušeli asi patnáct pozic, než už byl unavený a potřeboval si odpočinout.

Jak se luxusní společnice stala expertem na erotické pozice z Kamasutry

Některé erotické pozice byly velmi vzrušující, jiné méně. Některé pozice byly hodně intimní   a některé dokonce akrobatické. U některých jsme se pobavily, protože ani jeden z nás není akrobat, ale alespoň jsme se měly důvod zasmát. Do centra SG jsem se bohužel nedostala, protože jsme oba byli unavení. 

Následující den jsme pokračovaly v objevování  dalších erotických pozic a oba jsme poznávaly co se nám líbí a co ne. Nejdřív mi to celé připadalo jako sexuální absurdita, ale nakonec jsem uznala, že taková sexuální zkušenost nebyla zase tak špatná. V sexu za peníze se nejedná o projevy lásky. Důležité je se pobavit. Pro nás to mělo ještě vzdělávací význam navíc, oba dva ted’ lépe víme co můžeme zlepšovat a čemu se vyhnout. A to se mi jistě ještě bude hodit, protože ne každá luxusní společnice je expert na kamasutru.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerům se to líbí: